Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Постанова від 16.12.2010 №227 «Про мінімальний розмір допомоги по безробіттю у 2011 році» Друк
Законодавство
Написав Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття   
Четвер, 16 грудня 2010, 18:20

ФОНД ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВОГО ДЕРЖАВНОГО СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ НА ВИПАДОК БЕЗРОБІТТЯ
ПРАВЛІННЯ ФОНДУ

ПОСТАНОВА

від 16 грудня 2010 р. № 227
м. Київ

Про мінімальний розмір допомоги по безробіттю у 2011 році

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
5 січня 2011 р. за № 8/18746

Відповідно до статті 11 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі — Фонд)

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити у 2011 році:

1.1. Виплати, передбачені частиною другою та четвертою статті 23 та частиною першою статті 33 з урахуванням норм, передбачених абзацом п’ятим пункту 3 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», у розмірі: з 1 січня — 510 грн., з 1 квітня — 520 грн., з 1 жовтня — 534 грн., з 1 грудня — 544 гривні.

1.2. Виплати, передбачені частиною першою статті 23, з урахуванням норм, передбачених в абзаці п’ятому пункту 3 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», у розмірі: з 1 січня — 714 грн., з 1 квітня — 729 грн., з 1 жовтня — 748 грн., з 1 грудня — 762 гривні.

2. Виконавчій дирекції Фонду подати постанову правління на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установлений законодавством термін.

3. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування та застосовується з 01.01.2011.

Голова правління Фонду О. ШЕВЧУК

 

Останнє оновлення на Вівторок, 25 січня 2011, 18:31
 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua