Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Лист від 28.01.2011 р. N 65/13/155-11 щодо встановлення надбавки за особливі умови роботи Друк
Законодавство
Написав Міністерство праці і соціальної політики України   
Середа, 13 липня 2011, 16:35

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 28.01.2011 р. N 65/13/155-11

Щодо встановлення надбавки за особливі умови роботи

Департамент з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці розглянув <...> звернення і повідомляє.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.2010 р. N 875 "Про встановлення надбавки окремим працівникам установ соціального захисту населення" право на надбавку за особливі умови роботи у розмірі 15 відсотків посадового окладу мають лікарі, фахівці з базовою та неповною вищою медичною освітою і молодші медичні сестри, які доглядають за хворими, у будинках-інтернатах для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричних пансіонатах, пансіонатах для ветеранів війни і праці, психоневрологічних інтернатах та дитячих будинках-інтернатах і безпосередньо обслуговують осіб із значно зниженою рухомою активністю та ліжкових хворих.

Якщо функціональними обов'язками молодшої медичної сестри (санітарки палатної) передбачено проведення робіт щодо чистоти та охайності хворих і приміщення, догляду за шкірою хворих, оброблення пролежнів, годування тяжкохворих та їх транспортування, супроводження хворих у лікувально-діагностичні кабінети тощо, то вона має право на отримання вищезазначеної надбавки.

Директор Департаменту О. Товстенко
 

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 грудня 2011, 01:15
 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua