Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Постанова вiд 14.04.2009 р. № 366 «Про сплату внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне cтрахування фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування» Друк
Законодавство
Написав Кабінет Міністрів України   
Вівторок, 14 квітня 2009, 15:47
Постанова
вiд 14.04.2009 № 366
"Про сплату внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне cтрахування фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування"
Кабінет Міністрів України
п о с т а н о в л я є:
 

     1. Установити, що фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок), та члени сімей зазначених осіб, які беруть участь у провадженні такими суб'єктами підприємницької діяльності та не перебувають з ними у трудових відносинах, сплачують страхові внески в порядку, визначеному Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" ( 1058-15 ).
 
     Сума страхового внеску визначається самостійно фізичною особою - суб'єктом підприємницької діяльності як для себе, так і зазначених членів його сім'ї.
 
     При цьому сума страхового внеску з урахуванням частини фіксованого або єдиного податку, що перерахована до Пенсійного фонду України, повинна становити не менш як один мінімальний розмір страхового внеску за кожну особу та не більш як один розмір страхового внеску, обчисленого в межах максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, оподатковуваного доходу (прибутку), загального оподатковуваного доходу, з якої сплачуються страхові внески.
 
     2. Пенсійному фонду України надавати роз'яснення щодо застосування цієї постанови.
 
     3. Ця постанова набирає чинності з 1 травня 2009 року.

 

     Прем'єр-міністр України                           Ю.ТИМОШЕНКО

     Інд. 26

Останнє оновлення на Середа, 28 квітня 2010, 12:05
 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua