Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Наказ від 19.12.2006 р. № 1135 «Про затвердження положень про відомчі заохочення» Друк
Законодавство
Написав Державна митна служба України   
Вівторок, 19 грудня 2006, 17:17
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
 
Н А К А З
 
19.12.2006 N 1135
 
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
25 грудня 2006 р.
за N 1349/13223

 
Про затвердження положень
про відомчі заохочення


 
     Відповідно до статті 14 Дисциплінарного статуту митної служби України, затвердженого Законом України від 06.09.2005 N 2805-IV ( 2805-15 ), Примірного положення про відомчі заохочувальні відзнаки, затвердженого Указом Президента України від 13.02.97 N 134 ( 134/97),
Н А К А З У Ю:

 
     1. Затвердити такі, що додаються: Положення про нагрудний знак "Золота зірка "За заслуги", Положення про заохочувальну відзнаку Держмитслужби України нагрудний знак "За звитягу" ( z1350-06 ), Положення про заохочувальну відзнаку Держмитслужби України нагрудний знак "Відмінний митник" ( z1351-06 ), Положення про заохочувальну відзнаку Держмитслужби України нагрудний знак "За сприяння митним органам" ( z1352-06 ), Положення про Книгу пошани Державної митної служби України ( z1353-06 ), Положення про Книгу пошани митного органу (z1354-06 ), Положення про Почесну грамоту Державної митної служби України ( z1355-06 ), Положення про Грамоту Державної митної служби України ( z1356-06 ), Положення про Почесну грамоту та Грамоту митного органу ( z1357-06 ).


     2. Департаменту ресурсного забезпечення, капітального будівництва та експлуатації б'єктів митної інфраструктури (Сенкевич-Давидець Н.М.) забезпечити виготовлення відзнак і освідчень до них.


     3. Покласти на Департамент кадрової роботи (Карпенко В.П.) організаційне забезпечення нагородження відзнаками Державної митної служби України.

     4. Департаменту кадрової роботи (Карпенко В.П.) та Юридичному департаменту (Будаков А.Ю.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

     5. Установити, що цей наказ набирає чинності через 5 днів з дня його офіційного опублікування.

    Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
 

 Голова Служби                                          О.Б.Єгоров

 ПОГОДЖЕНО:

 Перший заступник Міністра
 фінансів України                                      В.А.Копилов

 Керівник Служби забезпечення
 діяльності Комісії державних
 нагород та геральдики                                 В.Репринцев
 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держмитслужби України
19.12.2006 N 1135
 
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
25 грудня 2006 р.
за N 1349/13223

 

ПОЛОЖЕННЯ
про нагрудний знак "Золота зірка "За заслуги"


 
1. Загальні положення
 
     1.1. Нагрудний знак "Золота зірка "За заслуги" (далі - нагрудний знак) є найвищою ідзнакою Держмитслужби України, якою нагороджуються посадові особи митної служби України за видатні особисті досягнення в галузі митної справи, виявлену трудову доблесть, мужність і
відвагу під час виконання службових обов'язків, вагомий вклад у розбудову митної служби країни та виконання завдань із захисту економічних інтересів держави. Опис нагрудного знака аведено в додатку до цього Положення.
 
     1.2. Висунення кандидатур для нагородження нагрудним знаком здійснюється заступниками Голови Держмитслужби України, директорами департаментів Держмитслужби України, начальниками регіональних митниць, митниць, спеціалізованих митних установ і організацій.
 
     1.3. Подання про нагородження подаються до колегії Держмитслужби України для розгляду та прийняття рішення.
     У поданні зазначаються заслуги працівника, що стали підставою для порушення клопотання.
 
     1.4. Особи, які мають дисциплінарні стягнення протягом останнього року роботи, до нагородження нагрудним знаком не представляються.
 
     1.5. Рішення колегії Держмитслужби України про нагородження посадових осіб митної служби нагрудним знаком приймається після попереднього розгляду матеріалів комісією з розгляду та аналізу матеріалів про нагородження та заохочення працівників митної служби та затверджується наказом Голови Держмитслужби України.
 
     1.6. Після підписання наказу про нагородження працівника нагрудним знаком йому видається нагрудний знак і посвідчення до нього.

2. Порядок вручення та зберігання нагрудного знака
 
     2.1. Вручення нагрудного знака проводиться в урочистій обстановці Головою Держмитслужби  України або за його дорученням керівниками регіональних митниць, митниць, спеціалізованих митних установ і організацій.

     2.2. Посадовим особам митної служби, нагородженим нагрудним знаком, надається грошова винагорода в розмірі 3000 грн. за рахунок фонду оплати праці відповідного митного органу, спеціалізованої митної установи та організації.
     У разі нагородження посадових осіб митної служби України нагрудним знаком посмертно агрудний знак, посвідчення, а також грошова винагорода передаються сім'ї нагородженого.
     Прізвища осіб, які нагороджені нагрудним знаком, заносяться до Книги пошани Державної митної служби України.
 
     2.3. Про вручення нагрудного знака складається протокол, який зберігається в Департаменті кадрової роботи Державної митної служби України.
     У трудовій книжці, особовій картці особи, нагородженої нагрудним знаком, учиняється відповідний запис із зазначенням дати та номера наказу про нагородження.
 
     2.4. Позбавлення посадової особи митної служби нагрудного знака здійснюється на підставі наказу Держмитслужби України при звільненні з митної служби за вчинок, який ганьбить його як державного службовця або дискредитує митну службу, а також у разі визнання посадової особи винною у скоєнні злочину, що підтверджується рішенням суду.
     Рішення про позбавлення нагрудного знака оскарженню не підлягає.
 
     2.5. Нагрудний знак та посвідчення до нього, що належали посадовій особі митної служби по позбавлення її цієї відзнаки, підлягають поверненню до Держмитслужби України.
 
     2.6. Зберігання нагрудних знаків і бланків посвідчень до них, контроль за врученням і підготовкою матеріалів до нагородження для розгляду комісією з розгляду та аналізу матеріалів про нагородження та заохочення працівників митної служби покладаються на

Департамент кадрової роботи Державної митної служби України, а також на підрозділи кадрової  служби регіональних митниць, митниць, спеціалізованих митних установ і організацій.
 
     2.7. Утрачений нагрудний знак і посвідчення до нього повторно не видаються.
 
3. Порядок носіння нагрудного знака
 
     Нагрудний знак носиться на правому боці грудей нижче державних нагород, першим серед відзнак Держмитслужби України.
 

 Т.в.о. директора Департаменту
 кадрової роботи                                      В.П.Карпенко
 
 

Додаток
до Положення
про нагрудний знак
"Золота зірка "За заслуги"

 
ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки
Державної митної служби України - нагрудного
знака "Золота зірка "За заслуги"


 
     Відомча заохочувальна відзнака Державної митної служби України - нагрудний знак "Золота зірка "За заслуги" виготовляється із жовтого металу, має форму восьмипроменевої зірки, у центрі якої круглий медальйон із зображенням емблеми Державної митної служби України в обрамленні декоративного картуша. Медальйон має обідок білої емалі, на якому у верхній частині напис "За заслуги", у нижній частині - стилізоване зображення лаврової гілки. В снові променів зірки із зовнішнього боку картуша симетрично розміщено кришталеві камені:
чотири прямокутної форми розміром 3 х 7 мм і чотири круглої - діаметром 3,5 мм.    Усі зображення і написи рельєфні, пружки медальйона - жовтого металу.    Розмір нагрудного знака: 60 х 60 мм.     Зворотний бік нагрудного знака має застібку для кріплення знака до одягу та
вигравіруваний порядковий номер.

Останнє оновлення на Середа, 28 квітня 2010, 12:17
 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua